Wędkowanie - Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku

  •  
  •  


Kucyk i Pan Farmer - Cztery Pory Roku

Kucyk i Pan Farmer – Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku. Dla firm i innych grup zorganizowanych 

Miejsce to (ul. Potułkały 15) słynie z zorganizowanych zajęć dla wycieczek przedszkolnych. W tygodniu zjeżdżają tam autobusy załadowane przedszkolakami, chcącymi na własne oczy zobaczyć jak wygląda maszyna do produkcji jaj, pierwowzór Świnki Pepy i przekonać się jak łatwo można złowić na wędkę Nemo. Drugą możliwością dostania się do tego miejsca, poza podczepieniem się pod grupę przedszkolaków, którzy właśnie przyjechali autobusem z Płocka, jest zorganizowanie urodzin. Zasady są proste – minimum 12 dzieci i 60 zł od głowy. Ale za to ile atrakcji w cenie! Do tego rewelacyjna obsługa. My mieliśmy okazję odwiedzić ten raj na ziemi przy okazji imprezy firmowej.

Kto chce przybić piątkę z gęsią?

Kto chce przybić piątkę z gęsią?

Tak zwany (przez megafon) Pan Farmer to pracownik farmy, do którego lgną dzieci i wzdychają kobiety. Wygląda jak kowboj żywcem wyjęty z amerykańskiego westernu, tym bardziej miłym zaskoczeniem jest to, jak szybko nawiązuje kontakt dziećmi. Są one oczarowane jego opowieściami o zwierzętach, przybijaniem piątki z gęsią, czy głaskaniem koguta.

Przeczytaj także SALA ZABAW WESOŁE KULKI W LEGIONOWIE – WIĘCEJ ZA MNIEJ

Jak przystało na prawdziwego kowboja, on też ma swoją kowbojkę, przynajmniej do pomocy przy grillu. Jako, że wpis będzie czytała też moja żona, muszę ograniczyć się do jej zacytowania: ale niesamowitą urodę ma ta dziewczyna, dosłownie ideał. Zresztą nie tylko ona doceniła estetyczny aspekt pobytu na pikniku. Z moich obserwacji wynikało, że zdecydowana większość panów będących na pikniku błądziła wzrokiem w kierunku lasu, przypadek chciał że z tej strony zlokalizowany był też grill… Pozostała część obsługi to też ludzie stworzeni do opieki nad dziećmi. Ciepli profesjonaliści, przy których Wasze dzieci zapomną nawet o potrzebie jedzenia czy picia, jak to było w przypadku naszej dwójki. Będąc tam czujecie się wszyscy jak w domu-swoim domu, gdzieś na wsi.

Komu polecamy

– świetne miejsce na organizację urodzin

– farmerom i farmerkom

– fanom grilla

Komu nie polecamy

– polecamy wszystkim

Praktyczne wskazówki

– niedaleko Park Wlanowski i Las Kabacki więc wypad można dodatkowo urozmaicić

– wybierajcie stoły blisko grilla ;)

– mają spory parking, więc śmiało można wybrać się tam własnym autem  •  
  •