Figle na Tarchominie

Figle na Tarchominie – dobra zabawa i sport

  •  
  •  


Sportowa część urodzin - Figle, ul. Odkryta 64

Sportowa część urodzin – Figle, ul. Odkryta 64

Sala zabaw Figle na Tarchominie to jedno z najmłodszych miejsc tego typu w okolicy, ale „rozpycha się” łokciami i zajmuje należną sobie wysoką pozycję w ocenach rodziców, którzy coraz częściej wybierają ją jako miejsce organizacji urodzin swoich pociech.

Figle na Tarchominie

Zlokalizowana na Nowodworach na ul. Odkrytej 64 dość szybko zdobyła popularność. Strzałem w dziesiątkę byłą promocja zaraz po otwarciu – w jej ramach dzieciaki wchodziły praktycznie za bezcen przez pierwszych kilka tygodni. Żeby było ciekawiej, zlokalizowana jest tuż nad sklepem Pepco, który jak wiemy też jest kierowany do osób, które liczą się z groszem. O ile jakość asortymentu sklepu na parterze może budzić kontrowersje, o tyle sala zabaw piętro wyżej powinna zadowolić najbardziej wymagających. Już przy wejściu dobre wrażenie robi duża, dobrze doświetlona przestrzeń. To ważne, szczególnie dla rodziców odliczających czas dzieci z gazetą lub książką w ręku. Uwagę zwracają oryginalne stoliki zrobione z palet. W lokalu panuje czystość i … hałas – ale to chyba dobrze świadczy o całokształcie. Całość pachnie (jeszcze) nowością. Obok konstrukcji do zabaw znajduje się sala do ćwiczeń. Niewielkie pomieszczenie z materacami na podłodze i przezroczystymi ścianami by rodzice mogli z kawiarni podpatrywać jak rozrabiają ich dzieci.

Figle szturmem zdobyły serca rodziców wybierających salę zabaw na urodziny dla swoich dzieci.

Zobacz, jak na lata uwiecznić najważniejsze chwile w życiu Twoich pociech >>>

Przyjęcia są w dość przystępnych cenach – kliknij >>> .  Za ścianą konstrukcji do zabawy znajdują się pokoje w których można „przyjąć” gości i zapewnić im skromny poczęstunek.

Uwagę na stronie zwraca informacja o rabatach dla rodzeństwa – drugie dziecko 50% zniżki, kolejne gratis. Wygląda na to, że właściciele sali są w polityce prorodzinnej bardziej aktywni niż polski rząd…

Bardziej wnikliwym radziłbym zajrzeć do zakładki z propozycją stale rozszerzającej się oferty zajęć  >>>

Figle na Tarchominie – naszym zdaniem

Komu polecamy:

– mieszkańcom Nowodworów

– fanom Pepco i chińskich ręczników

Komu nie polecamy:

– fanom piwa (w barze go nie uświadczycie)

Praktyczne wskazówki:

– jeśli macie jedno dziecko, starajcie się o następne – będziecie mogli skorzystać ze zniżek  •  
  •