Najlepsza ścieżka rowerowa w Warszawie

Najlepsza ścieżka rowerowa w Warszawie! Zdjęcia 360 stopni

  • 6
  •  


Prawdopodobnie najlepsza ścieżka rowerowa W Warszawie– ok, bo tu zdania mogą być podzielone. Jednak w naszej subiektywnej ocenie, ścieżką rowerowa której zdjęcia 360 stopni zobaczycie w tym artkule, to najlepsza propozycja dla rodzin z dziećmi, chcącymi aktywnie spędzić czas na rowerach. To trasa pomiędzy Mostem Grota Roweckiego (dla bardziej wyrobionych dzieci od „Mostu Północnego”) a Mostem Poniatowskiego.

Najlepsza ścieżka rowerowa w Warszawie? Wariant dla wytrwałych rowerzystów: Tarchomin – Most Poniatowskiego

Nasza „Najlepsza ścieżka rowerowa w Warszawie”, to propozycja nie tylko dla mieszkańców Tarchomina, ale przyznać trzeba uczciwie, że oni mogą zacząć swoją podróż w stronę Śródmieścia już po ścieżce pieszo – rowerowej na wale przeciwpowodziowym. Zaraz przed samym tzw. Mostem Północnym (a oficjalnie pod nazwą, która zgodnie z oczekiwaniami kompletnie się nie przyjęła, czyli Mostem Marii Skłodowskiej-Curie) znajduje się tzw. Plaża Miejska przy Moście Północnym dzielnicy Białołęka. Z dziećmi sugerujemy wizytę raczej za dnia. Wieczorami i nocą odbywają się tam bowiem sowicie zakrapiane alkoholem imprezy – o czym świadczą zwały puszek i butelek zalegające tam w letnie sobotnie i niedzielne poranki…

Najlepsza ścieżka rowerowa w Warszawie

UWAGA:
1. Jeśli oglądasz ten wpis na komputerze, przytrzymaj myszką na zdjęciu i przeciągaj w różnych kierunkach.
2. Jeśli oglądasz ten wpis na smartfonie, przytrzymaj zdjęcie palcem i przesuwaj nim po ekranie w różnych kierunkach.

Nie musisz więc posiadać roweru, żeby z nami dziś „pojechać”:)

 

Dalej. Chcemy przejechać przez Most Północny, musimy wrócić „dziką ścieżką” rowerową do wjazdu na pochyłą ścieżkę rowerową przez most, czyli do tunelu, przez, który wiedzie ulica Świderska (pod mostem). Przejeżdżamy most i możemy od razy skręcić w lewo w kolejny tunel, ale polecamy skręcić w praco i zjechać w dół w kierunku Wisły. Tędy:

 

Tu zawsze „urzędują” wędkarze. Nie ma się im co dziwić, w końcu mają przy okazji taki widok:

Przejdź do kolejnych części wpisu  • 6
  •  

Strony: 1 2 3 4 5 6