Tamika - bezpiecznie i przyjemnie

Tamika – więcej niż sala zabaw

  •  
  •  


Tamika

Sala zabaw w Tamice – róbta co chceta

Jest takie miejsce na Woli, gdzie Wy możecie świetnie wypocząć, a Wasze dzieci doskonale się bawić. Trudno uwierzyć, ale istnieje w tym mieście alternatywa dla standardowych „kulkolandii”. 

Już w wejściu Waszą uwagę zwróci duża przestrzeń, jasna kolorystyka i brak konstrukcji znanych z innych – już teraz nazwę je „zwykłymi” – sal zabaw. Jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi, ale macie na karku dzieciaki, śmiało możecie umawiać się właśnie tam. Sam w to nie wierzyłem, ale gdy za którymś razem byłem tam z dwójką moich maluchów ponad 4 godziny – wiecie co od nich usłyszałem zbierając się do wyjścia? Tato, zostańmy jeszcze (mówione ze łzami w oczach). Jedzenie: menu modne – czyli zdrowe. Dla niektórych – jak ja – pewnie trochę jałowe, ale kilkanaście metrów dalej zjecie kaczkę z ryżem w sosie ostrym- u „chińczyka”, przynajmniej ja następnym razem tak zrobię.

Komu polecamy:

– rodzicom którzy chcą odpocząć – trudno w to uwierzyć, ale w tym miejscu to możliwe. Jest wifi, więc spokojnie obejrzycie wszystkie filmy na Youtubie, lub przeczytacie internet – na jedno i drugie może jednak czasu nie wystarczyć.

– wszystkim, którzy rezygnują ze spotkań towarzyskich przez dzieci – w Tamice spokojnie zjecie i porozmawiacie przy kawie, mając dzieci cały czas na oku. One przypuszczalnie będą do Was podchodzić w jednej, dwóch sprawach (pić Mamo, siku Mamo)

Komu nie polecamy:

– niektórym rodzinom, bo jak się rozniesie to nie dla wszystkich wystarczy miejsca

Praktyczne wskazówki:

– dzielnica z dramatyczną historią, warto przystanąć, przeczytać, przemyśleć. Praktycznie co kilkadziesiąt metrów tablice upamiętniające egzekucje ludności cywilnej w czasie II Wojny Światowej. Za rogiem umiejscowiona jest restauracja Gama, która też była miejscem egzekucji, tyle że podczas wojny gangów. Te dwa światy przenikają się tu do dziś, choćby nieopodal pod sklepem z alkoholami, który odwiedzają wierni fani najznamienitszych trunków i domów mody ( jak Nike, Reebok, a nawet sam Adidas)

– adresu www sklepu z alkoholami nie mamy, ale na stronie Tamiki możecie poczytać też o innych aktywnościach jakie się tam odbywają  •  
  •