Warszawskie Targi Książki

Warszawskie Targi Książki – obowiązkowo z dziećmi, 16-19 maja

  •  
  •  


Warszawskie Targi Książki

Warszawskie Targi Książki

Data dzisiejszego wpisu nie jest przypadkowa. W dniach 16-19 maja odbędą się kolejne Warszawskie Targi Książki w Warszawie. Satysfakcja z zakupów i spełnienia rodzicielskich obowiązków gwarantowana. 

Warszawskie Targi Książki

My byliśmy z naszymi młodymi rok temu (mieli wtedy 3 lata) – uważamy, że na czytanie książek nigdy nie jest za wcześnie. A wybór macie tam przeogromny. To tak pewne, jak to, że będzie tam tłok. Przyjemniej rok temu był, choć wówczas impreza odbywała się w PKiN – czyli jakby troszkę bliżej Centrum. Może przeniesienie imprezy na Basen Narodowy jest dobrym krokiem – w zeszłym roku w PKiN trudno było w pewnym momencie się poruszać, szczególnie przy stoiskach obleganych przez fanów pisarzy podpisującyh na miejscu książki.

W jednej z sal zorganizowana była sala zabaw, w której można było na chwilę zostawić dzieci z animatorami z sieci przedszkoli, promujących  w ten udany sposób  swoją ofertę. Po drodze, przy innych stoiskach były pokazy czerpania papieru i inne atrakcję mające uwiązać rodziców choćby na chwilę przy półkach danego wydawcy.

Podsumowując. Raz w roku, w Warszawie odbywa się wielka impreza, podczas której będziecie się zastanawiać czy akcję Cała Polska Czyta Dzieciom ma sens – tam ma się wrażenie, że nie jest potrzebna.

 

Warszawskie Targi Książki

Komu polecamy

– fanom książek

Komu nie polecamy

– analfabetom

Praktyczne wskazówki

– wybierzcie się tam możliwie wcześniej. Nie zostawiajcie tego na „po obiedzie się pójdzie” – chyba że oprócz zwiedzania kolejek PKP, lubicie też stać w kolejkach – to najdłuższy skład jaki w życiu widziałem

– przygotujcie się do targów także finansowo. Warto wziąć parę groszy. Masę książek kupicie w bardzo okazyjnych cenach, nie wspomnę o tym że nigdzie nie ma tak ogromnego wyboru tytułów na tak małej powierzchni, nie wspominając już o szansie na odręczną dedykację dla Waszych maluchów

Trzymajcie się i przybywajcie – mole książkowe

Warszawskie Targi Książki !   •  
  •