Gdzie z Dzieckiem w Warszawie

Znowu weekend! Gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie?Gdzie z Dzieckiem w Warszawie

— O dzieciach, o wychowaniu, pod innym kątem. Przeczytaj coś więcej tutaj —

 

Gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie?

Na to pytanie staramy się i słowem i czynem (a raczej jego relacją) odpowiadać na naszej stronie. Korzystamy z prawa do wyrażania własnych opinii. Wszystkie opisane miejsca odwiedziliśmy z dwójką naszych dzieci. W jednych podobało nam się bardziej, w innych mniej. Nie jest to kolejna strona, uzależniona od reklam (jeszcze;) a co za tym idzie pochlebnie piszącą o „ciekawych, godnych polecenia miejscach w Stolycy”

Nie znajdziecie tu przeklejonych treści, uzyskanych od właścicieli jednego czy drugiego grajdołka dumnie nazywanych przez nich samych „miejscem godnym polecenia dla rodzin z dziećmi”.

Jak co weekend zastanawiasz się gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie? Poniżej odpowiedzi: 

 

Przeczytaj także: Co warto zobaczyć z dziećmi w Warszawie >>>

Inni czytali także: Co zobaczyć z dziećmi niedaleko Warszawy >>>

Zobacz także: Wydarzenia cykliczne, które warto zobaczyć z dzieckiem w Warszawie >>>

 

Nie jest też naszym celem podważanie opinii, czy opisów owych miejsc przeczytanych przez Was w innych miejscach, wręcz przeciwnie – gorąco zachęcamy do czytania o „miejscach dla dzieci” na innych stronach www. Im więcej czytacie takich opisów, tym szybciej zaświta Wam w głowie pytanie – Czy warto tam iść? I mamy nadzieję, że wówczas wylądujecie pod naszym adresem.

Z dzieckiem w Warszawie – raczej dla aktywnych rodziców, ale nie tylko aktywnych fizycznie

Jeśli jesteś rodzicem, który uwielbia tłumaczyć swojemu dziecku otaczający go świat, wzbudzić zainteresowanie pozornie błahymi rzeczami, przedmiotami jakie mijacie codziennie, jeżeli cieszy Cię gdy ze zdumieniem odkrywasz, że Twoja pociecha z radością opowiada Ci o czymś o czym kilka miesięcy wcześniej słyszała od Ciebie, jeśli Twoi znajomi obserwując Cię z dzieckiem podejrzewają, że cofnęłaś się w rozwoju do jego poziomu – to bardzo nam miło, że możemy Cię tu gościć. To miejsce dla takich właśnie Rodziców – poszukujących, cierpliwych i twórczych. Dziękujemy że jesteś tu z nami.

Życzymy Wam miłego czytania, a pozostałych odsyłamy do stron opisujących inne formy spędzania czasu z dzieckiem.

OK, żeby nie przedłużać – poznaj próbkę naszych możliwości – Górka „Widokowa” Okęcie – przeczytaj teraz 

…i 45 minut z głowy