lodowisko na dachu Galerii Młociny zdjęcia

Jak naprawdę wygląda lodowisko na dachu Galerii Młociny? Zobacz zdjęciaLodowisko na dachu Galerii Młociny jest naprawdę błyskotliwie promowane. Wielkie reklamy na mieście obiecują, że „poślizgniesz się ze szczęścia”. Zanim wybierzesz się tu na łyżwy, zobacz, czy lodowisko na dachu Galerii Młociny naprawdę jest takie, że „aż dach zapiera…”

Lodowisko na dachu Galerii Młociny. Zdjęcia mówią trochę więcej niż reklamy

Całkiem niedawno odwiedziliśmy lodowisko na placu Europejskim w Warszawie. Okazało się, że trudno byłoby przebić to lodowisko w kategorii „najmniejsze lodowisko w Warszawie”. Jednak w sezonie zimowym 2019/2020 jest w stolicy co najmniej jeszcze jedno lodowisko, które mogłoby powalczyć o ten tytuł. To lodowisko na dachu Galerii Młociny.
Trzeba tu przyznać, że jest ono naprawdę błyskotliwie reklamowane. Wielkie wielkoformatowe reklamy przy ulicach zwracają uwagę wykorzystaniem pomysłowej gry słów. Zleceniodawca kampanii prawdopodobnie nie mógł zdecydować się na jeden z obydwu wariantów hasła reklamowego, więc na reklamach umieścił dwa bardzo fajne skądinąd hasła. Pierwsze to „Poślizgasz się ze szczęścia”, drugie „Lodowisko, aż dach zapiera”.

 

Reklama lodowisko na dachu galerii mociny aż dach zapiera i poślizgasz się ze szczęścia

 

 

Prócz świetnej gry słów i skojarzeń, obie frazy niosą ze sobą jednak pewną obietnicę – czy spełnioną? Na to pytanie każdy może odpowiedzieć sam, oglądając poniższe zdjęcie.

Jak w rzeczywistości wygląda „ślizgawka” na dachu Galerii Młociny?

Nie wiem jak Wam, ale my po zobaczeniu reklam i artykułów o „lodowisku na dachu” nabraliśmy pewnych, obiecujących wyobrażeń. Piękny widok, panorama miasta. Galeria Młociny jest wielka, więc lodowisko na dachu też pewnie musi jakoś współgrać z tymi wyobrażeniami. Może trochę brakowało nam zdjęć w publikacjach prasowych, co już teraz nas nie dziwi. Zapakowaliśmy dzieci i łyżwy do samochodu i udaliśmy się na dach Galerii Młociny, by pojeździć na łyżwach i cyknąć parę super zdjęć na Instagrama…

 

Galeria Młociny Lodowisko zdjęcia

 

 

Komu polecamy

  • łyżwiarzom z lękiem wysokości

Komu nie polecamy

  • osobom mającym problem z pęcherzem. Nie wiem, czy poślizgasz się ze szczęścia, za to jest ryzyko, że popuścisz ze śmiechu

Praktyczne wskazówki