park fontann zimą iluminacje

Multimedialny Park Fontann Zimą. Iluminacje zamiast wodnych pokazów – zdjęciaMultimedialny Park Fontann zimą, dzięki iluminacjom staje się z tygodnia na tydzień coraz popularniejszą atrakcją wśród spacerowiczów. Zimowe pokazy w parku fontann może nie robią takiego wrażenia jak letnie pokazy (z wielką pompą – czy raczej z wieloma pompami wody), ale jednocześnie dzięki temu jest to bardzo przyjemne i niezatłoczone miejsce, świetne na spacery z dziećmi, rodziną.

Zimowy – Multimedialny Park Fontann nad Wisłą. Swiet(l)ne Iluminacje

Z racji stosunkowo małej liczby miejsc parkingowych i niezbyt dobrego skomunikowania za pośrednictwem publicznych środków transportu, nie jest to miejsce tak tłumnie odwiedzane, jak choćby Nowy Świat czy Krakowskie Przedmieście. I właśnie to powoduje, że jeszcze bardziej warto je odwiedzić. Nie ma tu tego zgiełku, tłoku, slalomu między przechodniami. Jest za to dużo przestrzeni na leniwy, rodzinny spacer, konwersacje z rodziną, znajomymi czy zabawy przy zimowych iluminacjach. Dzieciakom na pewno przypadną do gustu zimowe sanie, w których można pozować do zdjęć, czy pobliskie, świecące sześciany, w których zabawa w chowanego to duża frajda (sprawdzaliśmy).

Zima. Może macie ochotę na Łyżwy? Dowiedzcie się jak wygląda Lodowisko na dachu Galerii Młociny

park fontann zima

Zimowe pokazy w Multimedialnym Parku Fontann

A jak wyglądają zimowe pokazy w Multimedialnym Parku Fontann? Również są cykliczne, weekendowe, a od „stanu bez pokazów”, różnią się tym, że w tracie owych cyklicznych pokazów, do światła dochodzi jeszcze muzyka, która współgra z tym, co widzimy dzięki iluminacjom. Podczas planowych pokazów jest tu oczywiście więcej zwiedzających. Wg nas nie może się to równać mimo wszystko z pokazami letnimi – tymi z prawdziwą wodą, z tryskającymi nią fontannami.

zimowy park fontann

Zimowe pokazy w Multimedialnym Parku Fontann – kiedy? Rozkład pokazów – godziny pokazów w weekendy, zimą

Iluminacje w Parku Fontann włączane są zimą po godzinie 15.

Kiedy kończą się zimowe pokazy w Multimedialnym Parku Fontann?

Wg informacji, do których dotarliśmy – 31 stycznia 2020 roku. Plan, rozkład pokazów weekendowych, czyli z muzyką, można zobaczyć na tej stronie >>>

park fontann zima warszawa drzewa

park fontann zima fontanny warszawa

iluminacje w parku fontann

iluminacje podzamcze warszawa

Wg stanu na 2 stycznia Plan zimowych pokazów w Multimedialnym Parku Fontann wygląda tak:

piątki godz. 16:00; 17:00; 18:00,
soboty godz. 16:00; 17:00; 18:00,
niedziele godz. 16:00; 17:00; 18:00.

6 stycznia odbędą się ostatnie – dodatkowe pokazy o godzinie 19:00 i 20:00.

Karuzela na Rynku Nowego Miasta w Warszawie 

A na koniec jeszcze karuzela (za darmo, napędzana siłą ludzkich mięśni) tuż nieopodal, na Rynku Nowego Miasta w Warszawie