Papugarnia Marywilska 44

Papugarnia Marywilska 44. Carmen rośnie w siłęPapugarnia Marywilska. Niegłupi pomysł na połączenie zakupów z czymś innym, edukacyjnym. Park Handlowy Marywilska 44 ma już ugruntowaną pozycję i stałych fanów zakupów, którzy na pewno z chęcią urozmaicą swoim dzieciom, kolejny wypad na zakupy – np. wizytą w Papugarni Carmen.

Papugarnia Carmen. Marywilska 44 ma kolejną atrakcję dla dzieci

Centrum handlowe Marywilska 44 ma kolejną atrakcję. O dwóch już wcześniej pisaliśmy. Jedną z nich jest dość spora sala zabaw dla dzieci – sala zabaw Filglarium. To tu możecie zostawić swoje dzieci i w całości oddać się buszowaniu po niegdysiejszym „Stadionie”. Kolejną atrakcją, którą opisywaliśmy, jest Park Trampolin – propozycja dla rodziców, którzy mają zwyczaj bawić się ze swoimi pociechami. Ważne, żeby z parku trampolin korzystać przed, a nie po skorzystaniu z miejscowej „gastronomii”… Macie ochotę na mocniejsze wrażenia i emocje? Spróbujcie „chińskiego żarcia” w strefie gastronomicznej. Z doświadczenia wiemy, że jest duże prawdopodobieństwo, że moment ten zostanie na długo w Waszej pamięci – będzie Was „trzymało” jeszcze przez kilka, kilkanaście godzin… Jak tam trafić? Po prostu idź tam, skąd dochodzi woń przypalonego tłuszczu (i nie pytaj jak to możliwe, że jedzenie tu jest tak tanie – tak, to możliwe…).

papugarnia marywilska hall

A jak oceniamy wizytę w Papugrani Carmen na Marywilskiej 44? Jak nietrudno się domyśleć, nie odróżnia się ona znacznie od drugiej, a właściwie pierwszej papugarni Carmen. Także i tu papugi są przyjazne, dobrze „ułożone”. Nie ma większych obaw, że spotkanie z nimi może być bolesne (co nie zawsze jest regułą).

Papugarnia Marywilska – cennik

Aktualny cennik Papugarni Carmen najlepiej sprawdzać przed wizytą, na stronie papugarni – tutaj jest link >>>, przejdź do dołu strony. Miłym gestem Carmen jest to, że dzieci do 3 roku życia wejdą za darmo, a większe rodziny mają zniżki (choć stosunkowo niewielkie).

Komu polecamy

Rodzinom z dziećmi. Lepsze to niż siedzenie w domu przed TV lub pozwalanie dziecku na ciągłe granie w Fortnite

Komu nie polecamy

Wszystkim, którzy przed odwiedzeniem Papugarni oglądali Ptaki Hitchcock’a

Praktyczne wskazówki

Lepiej – jak we wszystkich papugarniach – przyjść z wizytą tuż po otwarciu, gdy ptaki nie są jeszcze najedzone i znudzone odwiedzinami. Wtedy chętniej wchodzą w interakcje (np. z ręką czy głową, na których z większym prawdopodobieństwem usiądą).