Jump Arena siatki Marywilska 44

Park Trampolin Marywilska 44 – czyli Jump Arena WarszawaPark Trampolin Marywilska 44 – a precyzyjniej Jump Arena w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44, to kolejna propozycja tego typu w Warszawie, jednak zlokalizowana w miejscu, w którym dość trudno znaleźć atrakcje dla aktywnych rodziców i ich dzieci.

Jump Arena na Marywilskiej 44 w Warszawie

Trampoliny do ogrodu. Sprawdź najniższe ceny na Ceneo:


 


Jump Arena to sieć parków trampolin z aspiracjami ogólnopolskimi. Po dwóch obiektach w Poznaniu, jednym w Toruniu, Warszawa dołącza jako trzecia do miast na mapie miejsc dla fanów trampolin. Jump Arena jest jednym z dzierżawców Wodnego Parku Handlowego – czyli kompleksu handlowego mieszczącego się pod adresem Marywilska 44 w Warszawie, w drugim, nowo-wybudowanym budynku tuż obok miejsca niedzielnych pielgrzymek tysięcy mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy. Przy czym nazwa Wodny Park Handlowy, choć sugeruje, że można tam znaleźć co najmniej Aquapark jest dość myląca i na próżno szukać obiektu na stronach takich jak Basenyisauny.pl.

Jump Arena park trampolin

szatnia Jump Arena

Widok na koedukacyjną szatnię – Jump Arena, park trampolin – Marywilska 44

Park trampolin Jump Arena przy Marywilskiej 44, działa nieco inaczej niż Hangar 646, o którym już kiedyś pisaliśmy, a który zapoczątkował „modę na trampoliny” wśród Warszawiaków.

Park Trampolin Jump Arena Warszawa – organizacja

Inni czytali także: Czy gra Fortnite jest bezpieczna? 

Już w wejściu widzimy, że całość atrakcji zmieszczona jest na ogromnym prostokącie, a z większości miejsc widać praktycznie wszystkie atrakcje Jump Arena (włącznie z koedukacyjną szatnią, która oczywiści wyposażona jest w przebieralnie). Najlepszy widok jest „z pięterka”, na którym przy barierce tłoczą się rodzice wypatrujący swoich pociech gdzieś na trampolinach (no dobra – na ekranach swoich smartfonów). Na piętrze są też stoły i krzesła, a miejsce jest przystosowane np. do organizacji urodzin. Wróćmy do wejścia.

Jump Arena Marywilska 44


Marywilska 44, gdzie z dzieckiem? Jeśli nie Jump Arena to Figlarium >>>


Za plecami kasjera wiszą regulaminy i cenniki – z tymi pierwszymi też warto się zapoznać, bo w odróżnieniu od Hangaru nie będziemy tu mieli na wstępie szybkiego przeszkolenia, a nawet rozgrzewki – to pozostaje po stronie klientów, choć osobiście nie jesteśmy przekonani, czy nie powinno być pod tym względem tak jak u konkurencji. Fakt, zajmuje to wykupiony przez gości czas, ale bezpieczeństwo ponad wszystko.

 

My odwiedziliśmy Jump Arena w niedzielę po południu. Tłok był umiarkowany, ale to pewnie z racji początków. Wszystko przed nami. Jesteśmy ciekawi jak będzie rozwiązany problem większego popytu. Zapewne nie obejdzie się bez systemu rezerwacji.

Jump Arena Marywilska 44 – atrakcje

Dla dzieciaków maga atrakcją są skoki w gąbki. Jeden z torów wyposażony jest w odskocznię, która cieszy się naprawdę dużym powodzeniem (nieustające kolejki).

Są też „białe trampoliny” – 5 stanowisk, które zwinnego (i lekkiego) skoczka wybiją niemalże pod sufit.

Jump Arena na urodziny dla dziecka? Jest to jakiś pomysł

Jump arena na urodziny dla dziecka

sala urodzinowa na piętrze Jump Arena Warszawa

Poczekalnie dla rodziców to kilka stołów, przy których można odpocząć i czegoś się napić – i co najważniejsze (wnioskując po rodzicach, których my tam widzieliśmy) poprzeglądać smarftona. To swoista przechowalnia, w której żona może zostawić dzieci „pod opieką” męża, by sama mogła iść na „tekstylne polowanie” do hali obok. Alternatywą jest sala zabaw, o której już kiedyś pisaliśmy Figlarium – wielka sala w „chińskiej dzielnicy” >>> 

Są tu też automaty do gier – za złotówkę na Twoje dziecko może spaść deszcz jedno lub dwuzłotówek, pod warunkiem, że ma ono rękę …-do hazardu.

Jump arena czy warto

Jump Arena Warszawa – ceny

Ceny póki co przystępne. Godzina 30 zł, karnet na cały dzień 50 zł, skarpetki antypoślizgowe 5 zł – wzory ładniejsze niż w Hangarze, choć rozmiary jakieś takie nieeuropejskie w praktyce (warto wziąć rozmiar większe). Może to przez lokalizację? ;)

Komu polecamy

– Fanom ruchu, hazardu i zakupów

Komu nie polecamy

– osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z trampolin, chyba że macie kogoś kto przed wejściem poinstruuje Was o podstawowych zasadach zachowania i bezpieczeństwa

Praktyczne wskazówki

– w weekendy z racji korków, najlepiej dostać się tam helikopterem

– w pobliżu, dla fanów tego typu wrażeń znajduje się jeszcze centrum wspinaczkowe Fun Climb >>>